Serwis klimatyzacji Warszawa

Montaż klimatyzacji w domu czy biurze to nie wszystko. Aby urządzenie mogło działać sprawnie, wymagane jest systematyczne dokonywanie przeglądów i naprawa usterek. Jeżeli szukasz sprawdzonego serwisu klimatyzacji w Warszawie lub okolicach to doskonale trafiłeś!

Chcesz zamówić serwis klimatyzacji.
Infolinia pracuje 7 dni w tygodniu od 09:00 do 21:00

Montaż klimatyzacji Zadzwoń do nas

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się kompleksową realizacją usług takich jak: wycena, projekt, instalacja oraz serwis klimatyzacji. Dbamy o najwyższą jakość realizowanych przez nas zleceń, stawiając na pierwszym miejscu komfort i zadowolenie Klienta.

Regularny serwis klimatyzacji sprawi, że będziesz mógł cieszyć się komfortowym działaniem klimatyzatora przed długi czas!

klimatyzacja Warszawa i okolice

Okresowy serwis klimatyzacji i naprawa usterek

Przeprowadzamy systematyczne przeglądy klimatyzatorów w miejscu docelowym - domu, mieszkaniu, biurze lub lokalu. Nowoczesny sprzęt pozwala na precyzyjne sprawdzenie stanu urządzenia, diagnozę nieprawidłowości oraz podjęcie odpowiednich działań w celu usunięcia usterki. Oferujemy serwis klimatyzatorów znanych marek tj. Samsung, GREE, AUX, LG, KAISAI, MITSUBISHI Electric, PANASONIC, FUJITSU, ROTENSO, SEVRA, TOSHIBA, DAIKIN i HAIER. W ofercie usługi serwisowe dla klientów indywidualnych i firm. W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalne preparaty niezbędne podczas czyszczenia i serwisu klimatyzacji.

Działamy we wszystkich dzielnicach Warszawy:

Oferujemy przegląd i serwis klimatyzacji Warszawa na terenie dzielnic: Bemowo, Ursus, Wola, Śródmieście, Włochy, Ochota, Mokotów, Wilanów, Białołęka, Wawer, Rembertów, Żoliborz, Wesoła, Praga-Północ, Praga-Południe, Bielany, Ursynów, Targówek

Klimatyzacja Warszawa i okolice

Oferujemy montaż i serwis klimatyzacji na terenie Warszawy i miast województwa mazowieckiego tj. Żyrardów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Podkowa Leśna, Nadarzyn, Pruszków, Piastów, Ożarów Mazowiecki, Leszno, Błonie, Nieporęt, Legionowo, Wołomin, Tłuszcz, Radzymin, Ząbki, Marki, Zielonka, Sulejówek, Otwock, Góra Kalwaria, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Łomianki, Nowy Dwór Mazowiecki

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 • Zapewniamy pełne wsparcie podczas każdego etapu współpracy.
 • Profesjonalna obsługa - dysponujemy nowoczesnym i sprzętem, dzięki czemu serwis klimatyzatorów realizowany jest sprawnie i profesjonalnie.  
 • Doskonale wiemy jak ważna jest dla naszych Klientów rzetelność realizowanego serwisu klimatyzacji - Zjawiamy się w miejscu docelowym dokładnie w umówionym terminie i o wyznaczonej wcześniej porze.
 • Wykwalifikowany personel - Posiadamy wieloletnie doświadczenie i niezbędną wiedzę na temat serwisowania i naprawy klimatyzacji.

Po co robić przeglądy okresowe?

Decydując się na montaż klimatyzacji w domu, firmie czy restauracji zdecydowanie warto pamiętać o regularnej konserwacji klimatyzacji. Każdy dzień pracy urządzenia wpływa na jego czystość i obciążenia mechaniczne wszystkich układów. Przepływ powietrza osadza na filtrach kurz, który wraz ze skraplającą się wodą tworzy doskonałe środowisko na rozwój bakterii i grzybów, które podczas pracy klimatyzatora rozprowadzane są po pomieszczeniach, stwarzając zagrożenie dla zdrowia, w szczególności górnych dróg oddechowych. Regularny serwis klimatyzacji zapewnia bezawaryjną pracę i żywotny system oraz wysokiej jakości powietrze. Dlatego też wszyscy producenci zalecają wykonywać przegląd co najmniej co 6 miesięcy w warunkach domowych i co 4 miesiące gdy klimatyzator pracuje w trybie ciągłym w biurach, sklepach lub lokalach użytkowych. Serwis klimatyzacji najlepiej wykonać wiosną przed rozpoczęciem sezonu i jesienią po zakończeniu. Sprawna instalacja, która poprawnie działa zapewnia komfortowe warunki pracy i odpoczynku.

klimatyzacja

Efektywne Chłodzenie

Klimatyzacja montaż Warszawa

Stała temperatura

Klimatyzacja montaż Warszawa

Tryb Osuszanie

Klimatyzacja montaż Warszawa

Wydajne Ogrzewanie

Co obejmuje serwis klimatyzacji

Zapewniamy kompleksowe usługi serwisu klimatyzacji Warszawa, które obejmują m.in.

 • okresowy przegląd klimatyzacji
 • sprawdzenie szczelności układu chłodniczego
 • sprawdzenie ciśnienia w układzie
 • uzupełnianie czynnika chłodzącego
 • czyszczenie skraplacza, parownika
 • czyszczenie komory wentylacyjnej oraz wszelkich wentylatorów
 • czyszczenie filtrów jednostki zewnętrznej i wewnętrznej
 • odgrzybianie klimatyzacji
 • naprawa lub wymiana uszkodzonych podzespołów
 • kontrolę odprowadzania skroplin
 • weryfikację poprawności działania układu

Serwis klimatyzacji Warszawa

Jeśli interesuje Cię kompleksowy serwis i naprawa klimatyzacji, zadzwoń do nas.
Doradzimy najlepsze rozwiązanie.


Przedłużony okres gwarancyjny

Aktualnie większość producentów klimatyzacji wydłuża gwarancję na klimatyzację do 3, 5 lub 7 lat. Należy jednak pamiętać, iż warunkiem uzyskania dodatkowego okresu jest wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń według zaleceń przez dowolną autoryzowaną firmę montażową.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie na nie odpowiemy i ustalimy dogodny termin realizacji usługi na terenie Warszawy!

Zapewniamy szybką i terminową realizację zlecenia. Wykonujemy serwis klimatyzacji z dojazdem do klientów w Warszawie i okolicach. Zadowoleni klienci, są naszą najlepszą rekomendacją. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Ile kosztuje serwis klimatyzacji?

Koszt serwisu klimatyzacji uzależniony jest od liczby jednostek wewnętrznych i zakresu prac do wykonania. 

Zapraszamy do skorzystania z usług związanych z serwisem klimatyzacji.

Serwis klimatyzacji

Demontaż klimatyzacji Demontaż klimatyzacji
Cena: 500,00 zł (netto: 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przegląd klimatyzatora kasetowego - PRO Przegląd klimatyzatora kasetowego - PRO
Cena: 500,00 zł (netto: 406,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przegląd klimatyzatora ściennego - PRO Przegląd klimatyzatora ściennego - PRO
Cena: 500,00 zł (netto: 462,96 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
 • nowość
Przegląd klimatyzatora ściennego - STANDARD Przegląd klimatyzatora ściennego - STANDARD
Cena: 250,00 zł (netto: 231,48 zł )
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Serwis klimatyzacji Warszawa

Prawidłowe zamontowanie klimatyzacji w domu, biurze czy lokalu usługowym to nie wszystko. Aby urządzenie mogło działać sprawnie, wymagane jest systematyczne dokonywanie przeglądów i naprawa występujących usterek. Jeżeli szukasz sprawdzonego serwisu klimatyzacji w Warszawie lub okolicach to doskonale trafiłeś!

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się kompleksową realizacją usług z zakresu doboru, montażu i serwisu klimatyzacji. Nasi specjaliści przygotują szczegółowy projekt inwestycji wraz z jego wstępną wyceną, a instalatorzy zajmą się profesjonalnym montażem systemu w wyznaczonym pomieszczeniu. Ponadto zajmujemy się serwisem klimatyzacji oraz świadczymy usługi naprawy usterek.

Dbamy o najwyższą jakość realizowanych przez nas zleceń, stawiając na pierwszym miejscu komfort i zadowolenie klienta. Regularne serwisowanie zapewni nie tylko długą żywotność klimatyzatora, ale także wygodę użytkowania systemu i dystrybucję świeżego, wolnego od zanieczyszczeń powietrza.

Serwis okresowy i naprawa usterek

Przeprowadzamy systematyczne przeglądy klimatyzatorów w miejscu docelowym - domu, mieszkaniu, biurze lub lokalu usługowym. Wykorzystywany przez nas nowoczesny sprzęt pozwala na precyzyjne sprawdzenie stanu urządzenia oraz podjęcie odpowiednich działań w celu usunięcia ewentualnych usterek.

Oferujemy serwis klimatyzatorów znanych marek takich jak Samsung, GREE, AUX, LG, KAISAI, MITSUBISHI Electric, PANASONIC, FUJITSU, ROTENSO, SEVRA, TOSHIBA, DAIKIN i HAIER. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych i firm. W swojej pracy wykorzystujemy profesjonalne preparaty niezbędne podczas czyszczenia i serwisu klimatyzacji.

Działamy we wszystkich dzielnicach Warszawy:

Bemowo, Ursus, Wola, Śródmieście, Włochy, Ochota, Mokotów, Wilanów, Białołęka, Wawer, Rembertów, Żoliborz, Wesoła, Praga-Północ, Praga-Południe, Bielany, Ursynów oraz Targówek.

Klimatyzacja Warszawa i okolice

Oferujemy montaż i serwis klimatyzacji na terenie Warszawy i miast województwa mazowieckiego tj. Żyrardów, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Podkowa Leśna, Nadarzyn, Pruszków, Piastów, Ożarów Mazowiecki, Leszno, Błonie, Nieporęt, Legionowo, Wołomin, Tłuszcz, Radzymin, Ząbki, Marki, Zielonka, Sulejówek, Otwock, Góra Kalwaria, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Łomianki, czy Nowy Dwór Mazowiecki.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Zapewniamy pełne wsparcie podczas każdego etapu współpracy - Służymy pomocą zarówno przy wyborze odpowiedniego systemu klimatyzacji, jak i podczas jego montażu. Ponadto zajmujemy się profesjonalnym serwisem urządzeń i przeprowadzaniem okresowych przeglądów instalacji.

Używamy profesjonalnego sprzętu - Dysponujemy nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu naprawy klimatyzatorów realizowane są sprawnie i z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Dbamy o jakość usług - Doskonale wiemy, jak ważna jest rzetelność realizowanych usług, dlatego zjawiamy się w miejscu docelowym w umówionym terminie i o wyznaczonej wcześniej porze.

Jesteśmy specjalistami w branży - Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę na temat serwisowania i naprawy systemów klimatyzacji. Nasi pracownicy posługują się certyfikatami niezbędnymi do pracy w branży HVAC, dzięki czemu możesz mieć pewność, że usługi zostaną wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

Po co wykonywać przeglądy okresowe?

Decydując się na montaż klimatyzacji w domu, biurze czy restauracji zdecydowanie warto pamiętać o regularnej konserwacji klimatyzacji. Każdy dzień pracy urządzenia wpływa na jego czystość i obciążenia mechaniczne wszystkich układów. Przepływ powietrza osadza na filtrach kurz, który wraz ze skraplającą się wodą tworzy doskonałe środowisko do rozwoju bakterii i grzybów, które podczas pracy klimatyzatora rozprowadzane są po pomieszczeniach, stwarzając zagrożenie dla zdrowia, w szczególności górnych dróg oddechowych.

Regularny serwis klimatyzacji zapewnia bezawaryjną pracę i długą żywotność systemu oraz wysokiej jakości powietrze. Ponadto użytkownicy mogą mieć pewność, że korzystanie z urządzenia jest w pełni bezpieczne i nie wiąże się z dystrybucją zanieczyszczonego powietrza. Nasi specjaliści zajmą się zarówno oceną stanu całej instalacji, jak i wymianą filtrów oraz napełnieniem systemu nowym czynnikiem chłodniczym. Warto podkreślić, że regularne przeprowadzanie przeglądów i sprawna naprawa ewentualnych usterek ma ogromny wpływ na efektywne chłodzenie i wydajne ogrzewanie pomieszczeń.

Producenci najpopularniejszych systemów zalecają wykonywanie przeglądu klimatyzatorów co 6 miesięcy (przy korzystaniu w warunkach domowych) oraz co 4 miesiące gdy klimatyzacja pracuje w trybie ciągłym w biurach, sklepach, czy lokalach użytkowych. Serwis klimatyzacji najlepiej wykonać wiosną przed rozpoczęciem sezonu i jesienią po jego zakończeniu. W przypadku wykorzystywania klimatyzatora do ogrzewania pomieszczeń, warto zdecydować się na częstsze przeglądy, aby wykluczyć namnażanie się w urządzeniu drobnoustrojów.

Co obejmuje serwis klimatyzacji?

Zapewniamy kompleksowe usługi serwisu klimatyzacji, które obejmują m.in.:

 • Okresowy przegląd klimatyzacji,
 • Sprawdzenie szczelności układu chłodniczego,
 • Sprawdzenie ciśnienia w układzie,
 • Uzupełnianie czynnika chłodzącego,
 • Czyszczenie skraplacza, parownika, komory wentylacyjnej oraz wszelkich wentylatorów,
 • Odgrzybianie klimatyzacji,
 • Naprawę lub wymianę uszkodzonych podzespołów,
 • Kontrolę odprowadzania skroplin.

Regularny serwis zapewnia przedłużony okres gwarancyjny

Aktualnie większość producentów wydłuża gwarancję na systemy klimatyzacji do trzech, pięciu lub nawet siedmiu lat. Należy jednak pamiętać, iż warunkiem uzyskania dodatkowego okresu gwarancyjnego jest wykonywanie przeglądów okresowych według zaleceń producenta. Przeglądy mogą być realizowane przez dowolną autoryzowaną firmę montażową. Regularne sprawdzanie stanu jednostek klimatyzacji zapewnia ich długą żywotność i komfortowe użytkowanie, jednocześnie dając szansę na przedłużenie możliwości korzystania z usług serwisu gwarancyjnego.

Serwis klimatyzacji Warszawa

Jeśli interesuje Cię kompleksowy serwis lub naprawa klimatyzacji, zadzwoń do nas. Z przyjemnością odpowiemy na nurtujące pytania i doradzimy najlepsze rozwiązanie. Pracujemy 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 21:00. Skontaktuj się z nami! Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i ustalimy dogodny termin realizacji usługi serwisu lub naprawy systemu!

Bestsellery
Klimatyzator AUX FREEDOM PLUS 3.5kW z montażem std (30-40m2)
Klimatyzator AUX FREEDOM PLUS 3.5kW z montażem std (30-40m2)

4 199,00 zł

3 413,82 zł

szt.
Klimatyzator Gree PULAR 2.5kW z montażem std (20-30m2)
Klimatyzator Gree PULAR 2.5kW z montażem std (20-30m2)

4 399,00 zł

3 576,42 zł

szt.
Klimatyzator HAIER FLARE 5.0KW z montażem std (40-60m2)
Klimatyzator HAIER FLARE 5.0KW z montażem std (40-60m2)

5 199,00 zł

4 226,83 zł

szt.
Klimatyzator LG Artcool Mirror 6.6kW z montażem std (60-90m2)
Klimatyzator LG Artcool Mirror 6.6kW z montażem std (60-90m2)

10 044,00 zł

8 165,85 zł

szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl