O firmie

Specjaliści w chłodnictwie

EkipaHVAC została stworzona z myślą o komforcie użytkownika. Główna działalność firmy to doradztwo w zakresie doboru odpowiednich urządzeń chłodniczych-grzewczych i dostawa w miejsce inwestycji wraz z kompleksową usługą montażu i profesjonalnym serwisem. Oferujemy:

  • klimatyzatory SPLIT, MULTISPLIT

 

Profesjonalne ekipy

Każda nasza ekipa posiada wieloletnie doświadczenie w montażu systemów klimatyzacji potwierdzone urzędowymi certyfikatami f-gazy. Podczas cyklicznych szkoleń u producentów sprzętu ciągle  poszerzamy swoją wiedzę na temat nowych technologii i rozwiązań.

Posiadamy wewnętrzne scentralizowane biuro doradztwa technicznego dla naszych instalatorów. Szeroka wiedza i doświadczenie inżynierów z sektora HVAC stanowi doskonałe wsparcie przy trudnych przypadkach. Dzięki temu każda sytuacja może zostać szybko skonsultowana i zakończona pomyślnie.

Wspieramy klientów podczas montażu systemów monoblokowych, splitów, multisplitów i VRF.

Autoryzowani producenci

Stawiamy na profesjonalizm. Dlatego też w swoich realizacjach korzystamy głównie z urządzeń zakupionych u autoryzowanych dystrybutorów sprzętu w Polsce. Dzięki temu mamy pełne wsparcie od przedstawiciela marki na etapie sprzedaży i serwisu. Stałe umowy współpracy zapewniają nam szybkie terminy dostawy i jedne z najlepszych cen na rynku na urządzenia. Dodatkowo w przypadku awarii posiadamy szybki dostęp do części zamiennych.

 

 

Zapraszamy do współpracy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl