GREE - potęga klimatyzacji na świecie

Marka GREE to ponad 30 lat doświadczenia w klimatyzacji. Jedna z największych firm na świecie zintegrowana z nowoczesnym działem badań, produkująca klimatyzatory i pompy ciepła. Posiada własna rozległą sieć fabryk oraz prawdopodobnie największe centrum usługowo-promocyjne w branży co daje im dużą przewagę nad konkurentami.

Producenta cechuje gwarancja rzetelności i nacisk na wysoką jakość klimatyzatorów, co daje im czołowe miejsce w rankingu sprzedaży urządzeń w swojej kategorii. Wśród wszystkich marek GREE dostarcza jedne z najlepszych rozwiązań z zakresu chłodnictwa i ogrzewania różnym grupom klientów. W swoich produktach producent zadbał o nowoczesny design, niezawodność i energooszczędność. Urządzenia są wyposażone w przydatne funkcje, a zakres pracy zapewnia efektywne grzanie i chłodzenie w zależności od potrzeb.

GREE producent klimatyzatorow

Nowoczesne klimatyzatory GREE

 

Ciekawe funkcje klimatyzatorów GREE

Produkty marki GREE są znane na całym świecie. Modele Lomo luxury, amber standard, amber prestige , lomo luxury plus zapewniają wiele funkcjonalności, które są przydatne użytkownikom każdego dnia. Energooszczędne klimatyzatory GREE dostarczają klientom ponadprzeciętne parametry techniczne.

Producent zadbał o szeroki zakres modeli, które cechuje dobra klasa energetyczna a nowoczesny design wyróżnia je wyglądem od konkurencji. Każdy model klimatyzatora zapewnia funkcję chłodzenia, skuteczne grzanie, osuszanie i zwykłą pracę wentylatora.

Klimatyzatory GREE dodatkowo w większości już w podstawowych modelach posiadają jonizację powietrza, możliwość sterowania poprzez moduł wifi. 

 

30 LAT

doświadczenia w branży klimatyzacyjnej

 

160 KRAJÓW

w których sprzedawane są produkty GREE

 

60 MLN

urządzeń do użytku domowego produkowanych rocznie

 

400 MLN

zadowolonych użytkowników na całym świecie

Klimatyzatory GREE dbałość o środowisko naturalne

Producent przykłada wiele starań by jego urządzenia GREE sprostały wszelkim oczekiwaniom rynku. Dlatego jednostka zewnętrzna klimatyzatora i jednostka wewnętrzna jest połączona w stałym obiegu zamkniętym z czynnikiem R32. Marka GREE dba bardzo mocno o środowisko naturalne. W swoich centrach rozwoju pracuje nad nowymi technologiami, które wpływają na większe bezpieczeństwo użytkowania i wysoko klasę energetyczną.

Klimatyzacja GREE do nowoczesnych wnętrz

Montaż klimatyzatorów w domu przybiera nowe oblicze. Coraz częściej pragniemy by jednostkę wewnętrzną w wersji split cechowała cicha praca, szeroki zakres pracy, przydatne funkcje ale również nietuzinkowa jakość wykonania. Produkty marki GREE zdecydowanie starają się dać nam tę możliwość. Mnogość modeli daje każdemu użytkownikowi opcję wyboru ciekawego designu, który pasuje do wnętrza mieszkań. W ofercie znajdziemy modele biały Lomo luxury plus, Amber standard w trzech wersjach kolorystycznych, nowoczesny model FAIRY lub niespotykany G-TECH, który można rozmontować podczas serwisu na drobne elementy.

GREE

Klimatyzator Gree FAIRY DARK 2.7kW Klimatyzator Gree FAIRY DARK 2.7kW
Producent: GREE
Cena: 3 926,00 zł (netto: 3 191,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator Gree FAIRY SILVER 7.0kW Klimatyzator Gree FAIRY SILVER 7.0kW
Producent: GREE
Cena: 6 779,00 zł (netto: 5 511,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Klimatyzator Gree Lomo Luxury Plus 2.7kW Klimatyzator Gree Lomo Luxury Plus 2.7kW
Producent: GREE
Cena: 3 434,00 zł (netto: 2 791,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator Gree PULAR 2.5kW Klimatyzator Gree PULAR 2.5kW
Producent: GREE
Cena: 2 843,00 zł (netto: 2 311,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Klimatyzator Gree Amber Standard Full Black 2.7kW Klimatyzator Gree Amber Standard Full Black 2.7kW
Producent: GREE
Cena: 4 319,00 zł (netto: 3 511,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Klimatyzator Gree Amber Standard Full Black 3.5kW Klimatyzator Gree Amber Standard Full Black 3.5kW
Producent: GREE
Cena: 4 516,00 zł (netto: 3 671,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Klimatyzator Gree Amber Standard Full Black 5.3kW Klimatyzator Gree Amber Standard Full Black 5.3kW
Producent: GREE
Cena: 6 189,00 zł (netto: 5 031,71 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Klimatyzator Gree Amber Standard Full Black 7.0kW Klimatyzator Gree Amber Standard Full Black 7.0kW
Producent: GREE
Cena: 6 779,00 zł (netto: 5 511,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Montaż klimatyzacji GREE

Na polskim rynku wiele firm oferuje montaż klimatyzacji marki GREE. Jest ona jednym z wiodących producentów na świecie w tej kategorii urządzeń. Zapewniamy grupę przeszkolonych instalatorów posiadających certyfikaty potwierdzające f-gazy, które dają uprawnienia do prawidłowego montażu klimatyzatorów GREE. Uczestniczymy cyklicznie w szkoleniach producenta by poszerzać naszą wiedzę na temat nowych rozwiązań a tym samym mieć dostęp do pełnego wsparcia przy ewentualnych awariach.

Split GREE czy moduł Multisplit

Zależnie od potrzeb w mieszkaniu czy w domu możemy zdecydować się na montaż klimatyzatora Gree w wersji 1:1 lub 1 do wielu.

Rozwiązanie 1 do 1 jest najprostsze i polega na połączeniu jednostki wewnętrznej z zewnętrzną. Daje to komfort użytkowania główne w jednym pomieszczeniu gdzie jest zamontowana jednostka wewnętrzna tzw parownik. W pozostałych pokojach temperatura będzie spadać jednak wąskie gardło w postaci drzwi pozostawi różnicę temperatur spowodowaną utrudnionym przepływem powietrza.

Klimatyzatory Gree multisplit dają możliwość na podłączenie kilku jednostek wewnętrznych do 1 jednostki zewnętrznej. Przy zastosowaniu tego wariantu mamy wyższą wydajność w każdym pokoju i możliwość sterowania niezależnie temperaturą.

Klimatyzacja split 1 do 1 schemat

Układ klimatyzacji GREE split

Doskonały przy pojedynczych pomieszczeniach jeśli potrzebujemy tylko jedną jednostkę wewnętrzną.

Klimatyzacja multisplit schemat 1 do wielu

Układ klimatyzacji GREE multisplit

Przydatny w sytuacji gdy chcemy mieć jeden agregat i wiele jednostek w kilku pokojach. 

Klimatyzatory GREE i pompy ciepła

Marka GREE wytwarza urządzenia wykorzystywane w domach i mieszkaniach. Ich produkty mogą służyć do chłodzenia i grzania. Dystrybutorzy na polskim rynku oferują klimatyzatory i pompy ciepła. Te pierwsze mogą chłodzić i grzać w pomieszczeniu w chłodniejsze dni. Natomiast pompy ciepła stanowią niezależne źródło ciepła poprzez cały rok dla starszych i nowoczesnych domów. Wszystkie urządzenia mogą być instalowane przez instalatorów, którzy posiadają certyfikaty potwierdzające uprawnienia f-gazy.

Wysoka klasa energetyczna obu rodzajów urządzeń sprawia, iż są one doceniane na rynku przez klienta detalicznego. Klimatyzatory i pompy ciepła są proste do obsługi i zapewniają dużą wydajność.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl