Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Klimatyzatory Sevra

Marka Sevra to nowość na rynku systemów klimatyzacji. Firma powstała w 2019 roku, tworząc energooszczędne i wydajne urządzenia przeznaczone zarówno do użytku domowego, jak i do montażu w obiektach komercyjnych. Systemy klimatyzacji Sevra wyróżnia m.in. szeroki zakres funkcjonalności i zastosowanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych wpływających na komfort korzystania z instalacji. Dostępne w naszej ofercie klimatyzatory pokojowe cechują się nie tylko nowoczesnym designem i atrakcyjnymi cenami, ale także licznymi funkcjami dodatkowymi, co czyni je jednymi z najbardziej zaawansowanych technicznie systemów.

Klimatyzacje Sevra - czym się wyróżniają?

Stały rozwój techniki umożliwił producentom tworzenie systemów wyróżniających się innowacyjnymi rozwiązaniami i mającymi ogromny wpływ na wygodę użytkowania klimatyzacji. Jedną z ważniejszych cech klimatyzatorów Sevra jest zastosowanie technologii inwerterowej, zapewniającej cichą pracę urządzeń i oszczędność energii. Nowoczesna sprężarka o zmiennej prędkości obrotowej automatycznie reguluje swoją wydajność i moc, dostosowując pracę do panujących w pomieszczeniu warunków.

Ponadto niemalże wszystkie urządzenia marki Sevra wyróżniają się cichą pracą, co ma wpływ na komfort osób przebywających w pomieszczeniu i nie zaburza spokojnego snu nocą. Warto podkreślić, że w większości urządzeń hałas emitowany przez klimatyzator nie przekracza wartości 40 decybeli, co czyni je jednymi z najcichszych dostępnych na rynku.

Klimatyzatory Sevra wyposażone zostały w przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32, cechujący się niższym współczynnikiem tworzenia efektu cieplarnianego i niszczenia warstwy ozonowej w porównaniu do często stosowanego czynnika chłodniczego R410A. Warto podkreślić, że dbając o energooszczędność i skupiając się na niskim zużyciu prądu, producenci systemów klimatyzacji Sevra postawili na wprowadzenie do urządzeń trybu ECO, mającego na celu zużywanie jak najmniejszej ilości energii elektrycznej.

Dostępne w naszej ofercie modele klimatyzatorów Sevra posiadają wbudowany moduł Wi-Fi umożliwiający zdalne sterowanie urządzeniami z poziomu smartfona lub przy użyciu specjalnego pilota. Nowoczesna technologia pozwoliła na stworzenie systemu ułatwiającego obsługę klimatyzacji nawet podczas przebywania poza domem. Dedykowana aplikacja umożliwia z kolei dostosowanie parametrów urządzeń do własnych potrzeb.

Najnowocześniejsze urządzenia marki Sevra posiadają wbudowaną funkcję inteligentnej kontroli temperatury I Feel, co umożliwia odczytywanie panującej w pomieszczeniu temperatury z wykorzystaniem umieszczonego w pilocie czujnika. Po odczytaniu wartości, pilot przesyła informację do jednostki wewnętrznej klimatyzacji, która na podstawie otrzymanych danych uruchamia tryb pracy dostosowany do panujących we wnętrzu warunków.

Niezwykle ważną funkcją klimatyzatorów Sevra jest możliwość jonizowania powietrza. Umieszczony w urządzeniu jonizator plazmowy pochłania szkodliwe substancje i neutralizuje szkodliwe jony dodatnie, poprawiając jakość powietrza i wpływając na samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniu. Warto podkreślić, że systemy klimatyzacji Sevra posiadają także wbudowane filtry pochłaniające nieprzyjemne zapachy, kurz, roztocza, czy nawet sierść zwierząt, co może mieć ogromne znaczenie dla osób zmagających się na co dzień z alergiami

Do przydatnych funkcji klimatyzatorów Sevra zaliczamy także programator czasowy, umożliwiający zaplanowanie godzin i trybów pracy urządzenia, auto-restart, start przy niskim napięciu czy tryb turbo, zapewniający szybkie schładzanie pomieszczeń. Warto podkreślić, że wiele jednostek dzięki szerokiemu zakresowi temperatur umożliwia także grzanie wnętrz, co sprawia, że klimatyzator może być wykorzystywany nie tylko latem, ale także zimą.

W celu poprawy komfortu użytkowników, producenci klimatyzatorów Sevra wprowadzili także funkcje takie jak tryb snu, dopasowujący pracę urządzenia nocą, samoczyszczenie jednostki wewnętrznej klimatyzatora, możliwość sterowania żaluzjami pionowymi i poziomymi, czy funkcję dalekiego nawiewu i autoosuszanie systemu.

Jak dobrać klimatyzator do pomieszczenia?

Decydując się na zakup klimatyzatora, przede wszystkim należy określić wielkość pomieszczenia, w którym zamontowana zostanie jednostka wewnętrzna. Ma to wpływ na dobór odpowiedniej mocy urządzenia, zapewniającej wydajną pracę całego systemu. Według ekspertów, do pomieszczeń o wielkości do 40 m² najlepszym wyborem są klimatyzatory o mocy do 3,5 kW. Do wnętrz o wielkości od 40 do 60 m² zaleca się wybieranie urządzeń o mocy 5 kW, zaś w przypadku pomieszczeń powyżej 60 m² dobrym rozwiązaniem jest zakup klimatyzatora o mocy 7 kW.

Przed wyborem odpowiedniej jednostki pod uwagę warto wziąć także takie aspekty jak głośność pracy urządzenia, zużycie energii elektrycznej, funkcje dodatkowe, czy design, mający wpływ na wygląd całego systemu.

Doradztwo, montaż i profesjonalna obsługa

Jako specjaliści w branży HVAC od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru klimatyzacji, montażu systemów i pełnej obsługi obejmującej serwis oraz okresowe przeglądy urządzeń. Posługujemy się wymaganymi prawnie certyfikatami, potwierdzającymi zdobytą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania dotyczące zakupu i montażu klimatyzacji, a nasi specjaliści przygotują projekt inwestycji wraz z jej wstępną wyceną. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 21:00. Zapraszamy do kontaktu!

Bestsellery
Klimatyzator AUX FREEDOM PLUS 3.5kW z montażem std (30-40m2)
Klimatyzator AUX FREEDOM PLUS 3.5kW z montażem std (30-40m2)

4 199,00 zł

3 413,82 zł

szt.
Klimatyzator Gree PULAR 2.5kW  z montażem std (20-30m2)
Klimatyzator Gree PULAR 2.5kW z montażem std (20-30m2)

4 399,00 zł

3 576,42 zł

szt.
Klimatyzator HAIER FLARE 5.0KW z montażem std (40-60m2)
Klimatyzator HAIER FLARE 5.0KW z montażem std (40-60m2)

5 199,00 zł

4 226,83 zł

szt.
Klimatyzator LG Artcool Mirror 6.6kW z montażem std (60-90m2)
Klimatyzator LG Artcool Mirror 6.6kW z montażem std (60-90m2)

10 044,00 zł

8 165,85 zł

szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl