Program Partnerski

Korzyści w programie partnerskim

Przekonaj się jakie korzyści możesz uzyskać dla swojego biznesu przy minimalnych nakładach. Specjalnie w tym celu stworzyliśmy Program Partnerski, który pozwala firmom wzbogacić ofertę i zwiększyć zadowolenie klientów.

Bez inwestycji własnych środków, bez posiadania specjalistycznej wiedzy w kilku prostych krokach budujesz nowy dochód w swojej firmie.

Program kierowany jest głównie do biur projektowych i firm wykończeniowych. Jeśli prowadzisz inny typ działalności i widzisz pole do współpracy, prosimy o kontakt.

Montaż klimatyzacji Program Partnerski

Specjaliści w dziedzinie HVAC

Mamy wyspecjalizowane grupy handlowe, montażowe i projektowe w zakresie: klimatyzacji, wentylacji mechanicznej ( rekuperacji ), pomp ciepła i fotowoltaiki.

Na życzenie twojego klienta odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy odpowiednie rozwiązania, umówimy się razem z Tobą na wizytę w miejscu realizacji.

Przy większych inwestycjach możemy zapewnić wykonanie projektów inżynierskich potrzebnych do akceptacji przez właściciela budynku czy zarządcę.

Montaż klimatyzacji specjaliści

Autoryzowani dostawcy

Stawiamy na profesjonalizm. Dlatego też w swoich realizacjach korzystamy głównie z urządzeń zakupionych u autoryzowanych dystrybutorów sprzętu w Polsce. Dzięki temu mamy pełne wsparcie od przedstawiciela marki na etapie sprzedaży i serwisu. Stałe umowy współpracy zapewniają nam szybkie terminy dostawy i jedne z najlepszych cen na rynku na urządzenia. Dodatkowo w przypadku awarii posiadamy szybki dostęp do części zamiennych.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wiele ekip montażowych. Dzięki temu możemy zaoferować szybkie terminy realizacji każdej inwestycji. Stała współpraca z większością dystrybutorów w Polsce zapewnia też większą dostępność urządzeń. Popularne modele znanych producentów posiadamy na własnym stanie magazynowym.

Zapewniamy wsparcie handlowe 7 dni w tygodniu co pozwoli Ci na elastyczne umawianie spotkań z klientem. Szybko i sprawnie odpowiesz na pytania klienta by zamknąć temat realizacji projektu.

Montaż klimatyzacji szybkie terminy

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl