Program Partnerski

Korzyści w programie partnerskim

Przekonaj się jakie korzyści możesz uzyskać dla swojego biznesu przy minimalnych nakładach. Specjalnie w tym celu stworzyliśmy Program Partnerski, który pozwala firmom wzbogacić ofertę i zwiększyć zadowolenie klientów.

Bez inwestycji własnych środków, bez posiadania specjalistycznej wiedzy w kilku prostych krokach budujesz nowy dochód w swojej firmie.

Program kierowany jest głównie do biur projektowych i firm wykończeniowych. Jeśli prowadzisz inny typ działalności i widzisz pole do współpracy, prosimy o kontakt.

Montaż klimatyzacji Program Partnerski

Specjaliści w dziedzinie HVAC

Mamy wyspecjalizowane grupy handlowe, montażowe i projektowe w zakresie: klimatyzacji, wentylacji mechanicznej ( rekuperacji ), pomp ciepła i fotowoltaiki.

Na życzenie twojego klienta odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy odpowiednie rozwiązania, umówimy się razem z Tobą na wizytę w miejscu realizacji.

Przy większych inwestycjach możemy zapewnić wykonanie projektów inżynierskich potrzebnych do akceptacji przez właściciela budynku czy zarządcę.

Montaż klimatyzacji specjaliści

Autoryzowani dostawcy

Stawiamy na profesjonalizm. Dlatego też w swoich realizacjach korzystamy głównie z urządzeń zakupionych u autoryzowanych dystrybutorów sprzętu w Polsce. Dzięki temu mamy pełne wsparcie od przedstawiciela marki na etapie sprzedaży i serwisu. Stałe umowy współpracy zapewniają nam szybkie terminy dostawy i jedne z najlepszych cen na rynku na urządzenia. Dodatkowo w przypadku awarii posiadamy szybki dostęp do części zamiennych.

Szybkie terminy realizacji

Posiadamy wiele ekip montażowych. Dzięki temu możemy zaoferować szybkie terminy realizacji każdej inwestycji. Stała współpraca z większością dystrybutorów w Polsce zapewnia też większą dostępność urządzeń. Popularne modele znanych producentów posiadamy na własnym stanie magazynowym.

Zapewniamy wsparcie handlowe 7 dni w tygodniu co pozwoli Ci na elastyczne umawianie spotkań z klientem. Szybko i sprawnie odpowiesz na pytania klienta by zamknąć temat realizacji projektu.

Montaż klimatyzacji szybkie terminy

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Bestsellery
Klimatyzator Gree Amber Standard Silver 3.5kW
Klimatyzator Gree Amber Standard Silver 3.5kW
4 516,00 zł 3 671,54 zł
szt.
Klimatyzator Gree FAIRY DARK 3.5kW
Klimatyzator Gree FAIRY DARK 3.5kW
4 221,00 zł 3 431,71 zł
szt.
Klimatyzator Gree PULAR 2.5kW
Klimatyzator Gree PULAR 2.5kW
2 843,00 zł 2 311,38 zł
szt.
Klimatyzator Gree PULAR 3.2kW
Klimatyzator Gree PULAR 3.2kW
3 138,00 zł 2 551,22 zł
szt.
Klimatyzator LG Standard Plus 2.5kW
Klimatyzator LG Standard Plus 2.5kW
3 549,00 zł 2 885,37 zł
szt.
Klimatyzator LG Standard Plus 3.5kW
Klimatyzator LG Standard Plus 3.5kW
3 749,00 zł 3 047,97 zł
szt.
Przegląd BASIC klimatyzatora ściennego
Przegląd BASIC klimatyzatora ściennego
265,00 zł 245,37 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl