Klimatyzatory ścienne 7.0kW

Klimatyzator Gree PULAR 6.2kW Klimatyzator Gree PULAR 6.2kW
Producent: GREE
Cena: 5 795,00 zł (netto: 4 711,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator HAIER TAYGA PLUS 7.0KW Klimatyzator HAIER TAYGA PLUS 7.0KW
Producent: HAIER
Cena: 5 884,00 zł (netto: 4 783,74 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator LG Standard Plus 6.6kW Klimatyzator LG Standard Plus 6.6kW
Producent: LG
Cena: 8 689,00 zł (netto: 7 064,23 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator DAIKIN COMFORA 7.1kW Klimatyzator DAIKIN COMFORA 7.1kW
Producent: DAIKIN
Cena: 13 554,00 zł (netto: 11 019,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator DAIKIN PERFERA 6.0kW Klimatyzator DAIKIN PERFERA 6.0kW
Producent: DAIKIN
Cena: 14 138,00 zł (netto: 11 494,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator DAIKIN PERFERA 7.1kW Klimatyzator DAIKIN PERFERA 7.1kW
Producent: DAIKIN
Cena: 17 445,00 zł (netto: 14 182,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator Gree Amber Standard Full Black 7.0kW Klimatyzator Gree Amber Standard Full Black 7.0kW
Producent: GREE
Cena: 6 779,00 zł (netto: 5 511,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator Gree Amber Standard Silver 7.0kW Klimatyzator Gree Amber Standard Silver 7.0kW
Producent: GREE
Cena: 6 779,00 zł (netto: 5 511,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Klimatyzacja 7,0 kw

Klimatyzator ścienny 7 kW doskonale sprawdza się przy powierzchniach od 60 do 90 m², zatem to świetny wybór do mieszkania, domu jednorodzinnego, biura, czy lokalu usługowego. W naszym sklepie znajdą Państwo systemy klimatyzacji sprawdzonych producentów takich jak LG, GREE, DAIKN, ROTENSO, HAIER, TOSHIBA, MITSUBISHI, AUX i innych. Nasi specjaliści poza fachowym doradztwem na etapie wyboru urządzenia służą także pomocą przy montażu i serwisie klimatyzacji.

Jak dobrać klimatyzator ścienny?

Decydując się na zakup klimatyzatora, pod uwagę należy wziąć m.in. wielkość docelowego pomieszczenia i indywidualne preferencje użytkowników systemu. W pomieszczeniach o wielkości od 60 do 90 m² wydajną pracę zapewnią urządzenia o mocy chłodniczej 7 kW, zaś w przypadku mniejszych powierzchni doskonałym wyborem będą klimatyzatory 3,5 kW oraz 5 kW.

Przed wyborem odpowiedniej mocy chłodniczej warto zwrócić uwagę także na takie aspekty jak wielkość okna w pomieszczeniu i stopień nasłonecznienia wnętrza. W przypadku pomieszczeń, gdzie przez większość dnia świeci słońce, lepszym wyborem będzie mocniejsze i wydajniejsze urządzenie, które sprawnie ochłodzi powietrze.

Planując montaż klimatyzacji, warto skupić się także na takich aspektach jak klasa energetyczna urządzenia, czy systemy dodatkowe takie jak czujnik temperatury, możliwość grzania, czy autostart i wyłączanie sprzętu o określonej godzinie. Nowoczesna technologia umożliwia tworzenie systemów klimatyzacji z wieloma dodatkowymi, przydatnymi funkcjami, co tylko wpływa na większe zadowolenie użytkowników i komfort korzystania z urządzeń.

Chcąc zakupić klimatyzator ścienny, dobrym pomysłem jest wcześniejsze określenie docelowej lokalizacji urządzenia, co ułatwi wybór kolorystyki i typu sprzętu. W przypadku wątpliwości zachęcamy do konsultacji z naszymi specjalistami, którzy doradzą w wyborze na podstawie możliwości montażowych pomieszczenia, walorów estetycznych sprzętu i Państwa indywidualnych preferencji.

Jakie są funkcje klimatyzatorów 7 kW?

Standardową funkcją każdego rodzaju klimatyzacji jest chłodzenie pomieszczeń. Warto jednak podkreślić, że urządzenia mogą być wykorzystywane także do ogrzewania pomieszczeń zimą. Takie rozwiązanie sprawdza się szczególnie w przypadku większych wnętrz, gdzie utrzymanie optymalnej temperatury wymaga długotrwałego grzania tradycyjnymi metodami.

Klimatyzatory 7 kW mogą zostać wyposażone także w funkcję oczyszczania powietrza, co sprawdza się szczególnie wiosną, gdy w powietrzu panuje wiele roztoczy i alergenów. Zamontowane w systemie specjalne filtry wychwytują wszelkie zanieczyszczenia, dystrybuując czyste, świeże powietrze. Co ciekawe, zaawansowane filtry umożliwiają oczyszczanie powietrza także ze szkodliwych substancji smogowych.

Inną przydatną funkcją, jaką możemy spotkać przy klimatyzacji 7 kW, jest jonizowanie powietrza. Urządzenie emituje jony ujemne, które neutralizują jony dodatnie i mogą mieć pozytywny wpływ na samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniu. Pozostałymi funkcjami nowoczesnych klimatyzatorów są możliwość zdalnej regulacji nawiewu, planowanie godzin włączenia i wyłączenia urządzeń, blokada przed dziećmi, czy automatyczna dezynfekcja jednostki wewnętrznej klimatyzacji.

Jaki jest koszt klimatyzacji 7 kW?

Wpływ na cenę klimatyzacji mają m.in. rodzaj wybranego urządzenia, koszt montażu oraz średnia ilość pobieranej energii elektrycznej. Dobrej jakości klimatyzator ścienny 7 kW to wydatek od 6000 zł wzwyż, a jego montaż to koszt około 2000 zł. Warto jednak podkreślić, że jest to jednorazowa opłata, która w kontekście długoletniego chłodzenia lub ogrzewania wnętrz jest korzystną inwestycją.

W celu poznania średniego zużycia prądu przez klimatyzator pomocna może okazać się instrukcja obsługi, w której można znaleźć informacje dotyczące ilości pobieranej energii elektrycznej w zależności od trybu pracy. W przypadku klimatyzatorów 7 kW szacuje się zużycie na poziomie 4 × 2,3 kW, jednak należy podkreślić, że są to wartości dla urządzenia pracującego na pełnych obrotach przez 4 godziny dziennie.

Należy pamiętać, że zazwyczaj klimatyzator pracuje znacznie krócej i niekoniecznie z wykorzystaniem pełnej mocy. Ponadto wiele urządzeń zostaje wyposażonych w system oszczędzania energii, który uruchamia się po osiągnięciu w pomieszczeniu docelowej temperatury. Chcąc więc poznać miesięczny lub roczny koszt klimatyzacji, warto określić, jak wiele godzin dziennie urządzenie będzie pracowało na pełnych obrotach, a następnie pomnożyć ilość zużytej energii przez obowiązującą cenę za kilowatogodzinę.

Klimatyzator ścienny 7 kW z montażem

Od wielu lat specjalizujemy się w kompleksowym doborze i montażu klimatyzacji. Nasi fachowcy posługują się odpowiednimi uprawnieniami f-gaz niezbędnymi do pracy przy zakładaniu instalacji klimatyzacyjnej. Podczas montowania systemu, instalator sprawdzi, czy jednostka wewnętrzna i zewnętrzna pracują prawidłowo, a klimatyzacja zostanie napełniona czynnikiem chłodniczym. Co więcej, nasi specjaliści przeprowadzą krótkie szkolenie z obsługi urządzeń.

Poza doradztwem związanym z wyborem i montażem urządzeń, zapewniamy także pełne wsparcie poinstalacyjne, a w razie potrzeby przeprowadzimy serwis klimatyzatorów. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami, dzięki czemu w przypadku wystąpienia awarii zapewniamy sprawny dostęp do części zamiennych. Ponadto z przyjemnością przeprowadzimy okresowe przeglądy klimatyzatorów, co zapewni ich długotrwałą, wydajną pracę. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia takie jak:

  • Klimatyzatory ścienne 7 kW GREE,
  • Klimatyzatory ścienne 7 kW LG,
  • Klimatyzatory ścienne 7 kW TOSHIBA,
  • Klimatyzatory ścienne 7 kW HAIER,
  • Klimatyzatory ścienne 7 kW MITSUBISHI,
  • Klimatyzatory ścienne 7 kW ROTENSO,
  • Klimatyzatory ścienne 7 kW AUX.

Fachowe doradztwo i profesjonalna obsługa

Jesteśmy specjalistami w zakresie doboru systemów klimatyzacji, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że doradzimy rozwiązania, które odpowiedzą na potrzeby użytkowników systemów. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa projekt inwestycji i odpowiemy na nurtujące pytania związane z wyceną lub montażem klimatyzacji. Pracujemy 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 21:00. Zapraszamy do kontaktu!

Bestsellery
Klimatyzator AUX FREEDOM PLUS 3.5kW z montażem std (30-40m2)
Klimatyzator AUX FREEDOM PLUS 3.5kW z montażem std (30-40m2)

4 199,00 zł

3 413,82 zł

szt.
Klimatyzator Gree PULAR 2.5kW  z montażem std (20-30m2)
Klimatyzator Gree PULAR 2.5kW z montażem std (20-30m2)

4 399,00 zł

3 576,42 zł

szt.
Klimatyzator HAIER FLARE 5.0KW z montażem std (40-60m2)
Klimatyzator HAIER FLARE 5.0KW z montażem std (40-60m2)

5 199,00 zł

4 226,83 zł

szt.
Klimatyzator LG Artcool Mirror 6.6kW z montażem std (60-90m2)
Klimatyzator LG Artcool Mirror 6.6kW z montażem std (60-90m2)

10 044,00 zł

8 165,85 zł

szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl