Profesjonalny projekt klimatyzacji

Planujesz montaż klimatyzacji w swoim domu, mieszkaniu lub biurze w Warszawie? Z całą pewnością zależy Ci więc, aby klimatyzacja działała sprawnie, a jednocześnie zapewnia wysoka jakość powietrza oraz  komfortowe warunki do pracy i odpoczynku.  Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne projektowanie instalacji klimatyzacji. Świadczymy usługi dla  klientów indywidualnych firm oraz architektów, inwestorów, czy obsługi technicznej budynków.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami! Infolinia pracuje 7 dni w tygodniu od 09:00 do 21:00

Montaż klimatyzacji Zadzwoń do nas

Projektowanie klimatyzacji

Projekt instalacji klimatyzacji w trójwymiarowej przestrzeni pozwala projektantowi dokonać szybkich obliczeń, dobrać odpowiedni osprzęt i odpowiednio zaplanować rozmieszczenie klimatyzatorów w pomieszczeniach. Wybrany klimatyzator, powinien zostać odpowiednio dostosowany do wielkości pomieszczenia, a także jego rozmieszczenia. Ważna jest moc zamontowanego klimatyzatora, oraz funkcje, jakie posiada.

Kompleksowa dokumentacja projektowa

Każdy projekt uwzględnia rozmieszczenie klimatyzatora, przewodów poziomych i pionowych, czerpni i wyrzutnic oraz nawiewów i wyciągów. Zaprojektujemy instalację tak, aby serwisant miał łatwy dostęp do filmów, przepustnic, klap czy też rewizji. Podczas opracowywania projektu we współpracy z inwestorem proponujemy optymalne rozwiązania dla danego budynku, które będą optymalne cenowo. Projektujemy instalacje tak, aby system generował niskie koszty eksploatacyjne. Nasze projekty spełniają obowiązujące w Polsce normy wentylacyjne i budowlane.

Projekt instalacji klimatyzacji i wentylacji może zostać wzbogacony o kosztorys planowanej inwestycji oraz o specyfikacje materiałowe. Na podstawie opracowanego projektu możemy wykonać także montaż klimatyzacji.

klimatyzacja

Efektywne Chłodzenie

Klimatyzacja montaż Warszawa

Stała temperatura

Klimatyzacja montaż Warszawa

Tryb Osuszanie

Klimatyzacja montaż Warszawa

Wydajne Ogrzewanie

Klimatyzacja dostosowana do potrzeb i oczekiwań

Podczas konsultacji, przedstawiamy możliwości, jakie możemy podjąć względem konkretnego budynku, prezentujemy je Klientowi i wspólnie dostosowujemy odpowiednie rozwiązanie.

Dla nas najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach, dlatego nasze rozwiązania dostosowane są właśnie pod tym kątem. Odpowiednie rozmieszczenie klimatyzacji i wentylacji pozwala uniknąć sytuacji, gdzie osoby przebywający w klimatyzowanych pomieszczeniach przeziębiają się w lecie. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że wykonany przez nas projekt klimatyzacji do domu, mieszkania, bądź biura sprawdzi się idealnie.

Najnowsze trendy, sprawdzone rozwiązania

Inwestor, decydujący się na skorzystanie z naszej oferty, może liczyć na otrzymanie projektu, który w stu procentach odpowiada nowoczesnym trendom i innowacyjnym technologiom i jest dostosowany do możliwości obiektu.

Projekt klimatyzacji

Jeśli interesuje Cię indywidualny projekt klimatyzacji dla Twojego obiekt
Doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami i ciesz się rozwiązaniami dostosowanymi do swoich potrzeb!


Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Bestsellery
Klimatyzator AUX FREEDOM PLUS 3.5kW z montażem std (30-40m2)
Klimatyzator AUX FREEDOM PLUS 3.5kW z montażem std (30-40m2)

4 199,00 zł

3 413,82 zł

szt.
Klimatyzator Gree PULAR 2.5kW  z montażem std (20-30m2)
Klimatyzator Gree PULAR 2.5kW z montażem std (20-30m2)

4 399,00 zł

3 576,42 zł

szt.
Klimatyzator HAIER FLARE 5.0KW z montażem std (40-60m2)
Klimatyzator HAIER FLARE 5.0KW z montażem std (40-60m2)

5 199,00 zł

4 226,83 zł

szt.
Klimatyzator LG Artcool Mirror 6.6kW z montażem std (60-90m2)
Klimatyzator LG Artcool Mirror 6.6kW z montażem std (60-90m2)

10 044,00 zł

8 165,85 zł

szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl