Klimatyzacja do biura

Klimatyzator Gree Lomo Luxury Plus 2.7kW Klimatyzator Gree Lomo Luxury Plus 2.7kW
Producent: GREE
Cena: 3 434,00 zł (netto: 2 791,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator Gree Lomo Luxury Plus 3.5kW Klimatyzator Gree Lomo Luxury Plus 3.5kW
Producent: GREE
Cena: 3 729,00 zł (netto: 3 031,71 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator Gree Lomo Luxury Plus 5.2kW Klimatyzator Gree Lomo Luxury Plus 5.2kW
Producent: GREE
Cena: 5 756,00 zł (netto: 4 679,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator Gree Lomo Luxury Plus 7.0kW Klimatyzator Gree Lomo Luxury Plus 7.0kW
Producent: GREE
Cena: 6 543,00 zł (netto: 5 319,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator Gree Amber Standard White 7.0kW Klimatyzator Gree Amber Standard White 7.0kW
Producent: GREE
Cena: 6 779,00 zł (netto: 5 511,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator Gree Amber Standard White 5.3kW Klimatyzator Gree Amber Standard White 5.3kW
Producent: GREE
Cena: 6 090,00 zł (netto: 4 951,22 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator Gree Amber Standard White 3.5kW Klimatyzator Gree Amber Standard White 3.5kW
Producent: GREE
Cena: 4 418,00 zł (netto: 3 591,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator Gree Amber Standard White 2.7kW Klimatyzator Gree Amber Standard White 2.7kW
Producent: GREE
Cena: 4 221,00 zł (netto: 3 431,71 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Klimatyzacja biurowa

Montaż klimatyzacji w biurze przekłada się na komfortowe warunki pracy  dla osób w nim pracujących. Dodatkowo zapewnia lepsze samopoczucie pracowników i większą motywację. W okresie letnim, kiedy istnieje potrzeba chłodzenia system klimatyzacji zapewnia chłodne powietrze. Odpowiednie klimatyzatory wyposażone są funkcję grzania, co stanowi duże udogodnienie w chłodnych miesiącach. Obecnie klimatyzacja w biurach jest już standardem. Wysoki komfort w miejscu pracy to wydajniejsi pracownicy. Chcesz zamontować klimatyzator do biura? Skontaktuj się z nami!

EkipaHVAC oferuje kompleksowe usługi z zakresu wyceny, projektu, montażu oraz serwisu klimatyzacji w Warszawie i okolicach.

Systemy klimatyzacji - Wycena, serwis, montaż klimatyzacji

Dokładnie wiemy, jak ważna dla naszych Klientów jest rzetelna realizacja powierzonego zlecenia. Zapewniamy możliwość skorzystania z profesjonalnych usług z zakresu klimatyzacji, realizowanych przez wykwalifikowany zespół specjalistów w pomieszczeniach biurowych.

Przed wyborem urządzenia i montażu klimatyzacji w miejscu docelowym, zapewniamy fachowe doradztwo, dzięki któremu będziesz mógł podjąć trafną decyzję co do wyboru sprzętu o odpowiedniej mocy i dostępnych funkcjach. Zamontowany klimatyzator podczas działania zapewnia optymalne warunki osobom przebywającym wewnątrz biura.

Profesjonalna obsługa, dostosowana do potrzeb Klienta dba i każdy nawet najmniejszy detal realizacji. Dbamy o terminowe wykonanie zlecenia - ekipa montażowa zjawi się w miejscu docelowym, dokładnie w wyznaczonym wcześniej terminie.

W ramach naszych działań realizujemy:

  1. Profesjonalne doradztwo w Twoim biurze.
  2. Wybór odpowiedniej klimatyzacji i dostosowanie jej pod preferencje i możliwości.
  3. Projekt klimatyzacji.
  4. Profesjonalny montaż klimatyzacji w miejscu docelowym.
  5. Profesjonalne podejście i doradztwo na każdym etapie współpracy.
  6. Przegląd klimatyzacji.
  7. Serwis klimatyzatorów.

Serwis klimatyzacji

EkipaHVAC zapewnia profesjonalny serwis klimatyzacji na terenie Warszawy i okolic. Paprawy klimatyzacji przeprowadzane są przez doświadczonych specjalistów. Dzięki regularnym przeglądom klimatyzacja biurowa nie tylko zapewnia odpowiednią temperaturę, ale również zapewnia czyste powietrze i usuwa bakteria, grzyby, roztocza czy wirusy.

Dostępne rozwiązania - Jaki jest najlepszy rodzaj klimatyzacji do biura?

Zależnie od rodzaju pomieszczeń system klimatyzacyjny, jaki sprawdzi się, w danym przypadku może być różny. W naszej ofercie znajdują się klimatyzatory przeznaczone do biur. Proponujemy modele znanych marek. W małych i średnich biurach o standardowej wysokości najczęściej montowane są klimatyzatory ścienne i klimatyzatory podsufitowe. Zapewniają one szybki montaż, jak również niższą cenę poprzez małą ilość przeróbek aktualnej aranżacji.

Przy większych powierzchniach i większej ilości pracowników doskonale sprawdzą się klimatyzatory kasetonowe, które przeznaczone są do pomieszczeń, w których zamontowane są sufity podwieszane. Kaseta zapewnia wyższy komfort rozprowadzania powietrza. Jej konstrukcja rozprowadza zimny nadmuch na 4 strony. W pomieszczeniu biurowym sprawdzą się również klimatyzatory kanałowe. Możemy zamontować klimatyzator typu split składający się z jednej jednostki zewnętrznej i jednej jednostki zewnętrznej. To rozwiązanie do małych biur, w których mamy jedno główne pomieszczenie. Oferujemy także klimatyzatory typu multisplit, które sprawdzą się w większych obiektach, w których znajduje się kilka pomieszczeń.  Takie systemy klimatyzacji składają się z jednostki zewnętrznej i kilku jednostek wewnętrznych.

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę, wybierając klimatyzator do biura:
- powierzchnia biura,
- rozkład i ilość pomieszczeń, a tym samym potrzebna ilość jednostek wewnętrznych,
- moc klimatyzatora do biura,
- liczba pracowników przebywających w biurze,
- głośność,
- klasa energetyczna,
- regulacja nawiewu,
- funkcje dodatkowe. 

Jeśli zależy nam na skutecznym chłodzeniu biura, bardzo istotny jest wybór klimatyzatora dopasowanego do warunków panujących w danym pomieszczeniu. Urządzenie nieodpowiednio dobrane nie będzie wydajne. Istotne jest również rozmieszczenie jednostek w optymalnym miejscu, aby klimatyzacja skutecznie chłodziła całe pomieszczenia, a jednocześnie, aby nawiew nie był skierowany bezpośrednio w pracowników. 

Montaż klimatyzacji - Wymogi w biurze

Instalacja klimatyzacji w miejscach biurowych czasami wiąże się z dodatkowymi pozwoleniami, które musimy uzyskać przed montażem. Jedną z najważniejszych spraw jest określenie miejsca, gdzie zarządca budynku pozwoli nam na zamontowanie jednostki zewnętrznej, czyli agregatu. Często są to wyznaczone miejsca na dachu lub w garażu i do tej lokalizacji musimy doprowadzić całą instalację chłodniczą.

Drugą ważną sprawą jest odprowadzenie skroplin. Woda wykrapiana w urządzeniu wewnętrznym musi być skierowana do dedykowanego odpływu, przez co należy przemyśleć pełną ścieżkę montażu klimatyzatorów.

Ostatnim ważnym aspektem jest pozyskanie źródła zasilania. W klimatyzacji do instalacji elektrycznej podłączamy agregat. W biurze gdzie jest wiele firm, należy doprowadzić zasilanie z oddzielnym podlicznikiem zużycia energii elektrycznej.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl