Filtry
Producent
Ocena
Cena
  • od
    do

AUX czołowy producent klimatyzatorów

Grupa AUX, działająca na rynku od 1986 roku, jest jednym z czołowych producentów inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego, w tym głównie klimatyzatorów. Grupa posiada 7 nowoczesnych baz produkcyjnych – największe w Ningbo, Nanchang i Tianjin w Chinach – oraz 5 centrów badawczo-rozwojowych. Urządzenia marki AUX są dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie. AUX osiągnął ogromny wzrost dzięki 27-letniemu doświadczeniu w profesjonalnym przemyśle chłodniczym i stał się obecnie jedną z trzech najlepszych marek w chińskim przemyśle klimatyzacyjnym. Skumulowany wolumen sprzedaży klimatyzacji w latach 2018-2020 plasuje się w pierwszej trójce na świecie. Wspierany przez silne możliwości badawczo-rozwojowe, AUX działa jako lider w różnych dziedzinach, takich jak sterowanie zmienną częstotliwością, technologia komfortu i zdrowia oraz inteligentna, przyszłościowa technologia.

Światowy lider klimatyzacji

Klimatyzatory pokojowe

Klimatyzatory pokojowe AUX to trzy linie produktowe: FREEDOM, J-SMART oraz HALO. Wszystkie jednostki charakteryzują się wyrafinowaną stylistyką oraz najbogatszym wachlarzem funkcji w swojej klasie.

AUX

Klimatyzator AUX Q-SMART PREMIUM GREY AUX-12QB 3,5kW Klimatyzator AUX Q-SMART PREMIUM GREY AUX-12QB 3,5kW
Producent: AUX
Cena: 3 630,00 zł (netto: 2 951,22 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator AUX Q-SMART PREMIUM GREY AUX-18QB 5,4kW Klimatyzator AUX Q-SMART PREMIUM GREY AUX-18QB 5,4kW
Producent: AUX
Cena: 4 910,00 zł (netto: 3 991,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator AUX Q-SMART PREMIUM GREY AUX-24QB 6,7kW Klimatyzator AUX Q-SMART PREMIUM GREY AUX-24QB 6,7kW
Producent: AUX
Cena: 6 287,00 zł (netto: 5 111,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator AUX FREEDOM PLUS AUX-09F2H 2.5kW Klimatyzator AUX FREEDOM PLUS AUX-09F2H 2.5kW
Producent: AUX
Cena: 2 450,00 zł (netto: 1 991,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator AUX FREEDOM PLUS AUX-12F2H 3.5kW Klimatyzator AUX FREEDOM PLUS AUX-12F2H 3.5kW
Producent: AUX
Cena: 2 646,00 zł (netto: 2 151,22 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator AUX FREEDOM PLUS AUX-18F2H 5.1kW Klimatyzator AUX FREEDOM PLUS AUX-18F2H 5.1kW
Producent: AUX
Cena: 3 729,00 zł (netto: 3 031,71 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator AUX FREEDOM PLUS AUX-24F2H 7.0kW Klimatyzator AUX FREEDOM PLUS AUX-24F2H 7.0kW
Producent: AUX
Cena: 4 713,00 zł (netto: 3 831,71 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzator AUX HALO AUX-09HA 2,75kW Klimatyzator AUX HALO AUX-09HA 2,75kW
Producent: AUX
Cena: 2 940,00 zł (netto: 2 390,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Klimatyzatory AUX

Działająca na rynku od 1986 roku grupa AUX jest jednym z czołowych producentów inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego, w tym głównie klimatyzatorów. Firma tworzy swoje produkty w 11 nowoczesnych bazach produkcyjnych i 5 centrach badawczo-rozwojowych. Urządzenia marki AUX dostępne są w ponad 100 krajach na całym świecie.

30-letnie doświadczenie w profesjonalnym przemyśle chłodniczym pozwoliło osiągnąć marce doskonałe wyniki sprzedaży, stając się jedną z trzech najlepszych firm w chińskim przemyśle klimatyzacyjnym. Wspierany przez silne możliwości badawczo-rozwojowe, AUX działa jako lider w różnych dziedzinach takich jak sterowanie zmienną częstotliwością, technologia komfortu i zdrowia oraz inteligentna, przyszłościowa technologia.

Klimatyzatory spełniające najwyższe standardy jakości

W ofercie producenta AUX możemy znaleźć m.in. klimatyzatory pokojowe i komercyjne, instalacje typu Multi-split oraz systemy ARV. W przypadku klimatyzatorów pokojowych wyróżniono trzy linie produkcyjne: AUX J-SMART, AUX FREEDOM oraz AUX HALO. Tym co wyróżnia klimatyzatory AUX, są atrakcyjne stylistycznie produkty i mnogość funkcji dodatkowych, wpływających na komfort użytkowania i poprawę wydajności urządzeń.

Do oferowanych przez markę AUX klimatyzatorów zaliczamy m.in. jednostki ścienne, kanałowe, kasetonowe i przypodłogowo-sufitowe, umożliwiające montaż w dowolnie wybranej lokalizacji. Ponadto, w celu zachowania efektywności energetycznej, producent postawił na zaprojektowanie systemów umożliwiających chłodzenie nawet kilku pomieszczeń jednocześnie bez konieczności instalowania osobnych konstrukcji.

Warto podkreślić, że klimatyzacje AUX to zaawansowane technologicznie urządzenia, zaprojektowane na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Firma stawia na innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, tworząc produkty wyróżniające się płynną regulacją pracy sprężarki rotacyjnej, co zapewnia niskie koszty eksploatacyjne urządzeń. Co więcej, marka AUX stosuje czynnik chłodniczy R32 określany za jedną z najbezpieczniejszych substancji wykorzystywanych do prawidłowej pracy klimatyzacji.

Niski poziom generowanego hałasu i oszczędność energii

Zastosowane w urządzeniach AUX sprężarki inwerterowe zapewniają znacznie cichszą pracę w porównaniu do dostępnych na rynku urządzeń. Jednostka wewnętrzna klimatyzacji może generować hałas już na poziomie 19 decybeli, co czynią ją jedną z najcichszych na świecie. Ponadto wykorzystanie w projektach nowoczesnej technologii umożliwia dostosowywanie ilości pobieranego czynnika chłodniczego do potrzeb urządzenia, co znacznie wydłuża żywotność klimatyzacji i wpływa na zmniejszenie kosztów użytkowania systemu.

Niezależnie od serii i mocy urządzeń, klimatyzacje AUX wyróżniają się klasą energetyczną A+++, co gwarantuje niskie zużycie energii i wydajną pracę sprzętu. Ponadto najnowsze modele klimatyzatorów AUX wyposażono w umieszczony w pilocie system inteligentnej kontroli temperatury I Feel, monitorujący zmieniające się we wnętrzu warunki i przesyłający zebrane informacje do jednostki wewnętrznej. W ten sposób klimatyzacja uruchamia tryb adekwatny do panującej temperatury, ograniczając niepotrzebną pracę sprzętu na pełnej mocy, a co za tym idzie - oszczędzając energię elektryczną.

Cechy i funkcje klimatyzatorów AUX

Stały rozwój technologii umożliwił wprowadzenie do klimatyzatorów AUX nowoczesnych rozwiązań, wpływających na komfort użytkowania systemu. Do cech i funkcji klimatyzacji producenta zaliczamy m.in.:

  • Skuteczną jonizację powietrza - Zastosowany w urządzeniach jonizator plazmowy neutralizuje szkodliwe jony dodatnie, zapewniając równowagę w pomieszczeniu i ochraniając osoby przebywające we wnętrzu przed chorobotwórczymi drobnoustrojami.
  • Oczyszczanie powietrza - Dzięki wyposażeniu klimatyzacji w filtry o zwiększonej gęstości, urządzenia AUX mogą usuwać z powietrza pyły, cząsteczki smogu, roztocza i alergeny. To przydatna funkcja szczególnie dla osób zmagających się z uczuleniami na panujące w powietrzu substancje.
  • Ocieplanie pomieszczeń - Poza standardową funkcją schładzania wnętrz, urządzenia AUX umożliwiają także ogrzewanie pomieszczeń. Szeroki zakres temperatur ułatwia dostosowanie pracy klimatyzacji do własnych potrzeb, dzięki czemu system sprawdza się zarówno latem, jak i zimą.
  • Wbudowany moduł Wi-Fi - Wszystkie urządzenia marki AUX posiadają wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki czemu możliwe jest połączenie się z jednostką wewnętrzną za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu. Dedykowana aplikacja umożliwia sterowanie pracą systemu i zdalne kontrolowanie temperatury dystrybuowanego powietrza. Ponadto urządzenia wyposażono w takie udogodnienia jak programator czasowy, funkcja samoczyszczenia, wielokierunkowy nawiew, czy blokada sprzętu przed dziećmi.

Rodzaje klimatyzatorów AUX

Dostępne w naszej ofercie klimatyzatory AUX występują w dwóch konfiguracjach, dzięki czemu można dobrać system w zależności od ilości pomieszczeń, w których będą pracować jednostki. Wyróżniamy:

  • Klimatyzatory Split - Składają się z jednej jednostki pracującej wewnątrz oraz z jednej jednostki zewnętrznej. Tego typu urządzenia najczęściej montuje się w domach prywatnych lub w mieszkaniach w bloku i umożliwiają one pracę wyłącznie w jednym pomieszczeniu.
  • Klimatyzatory Multi-split - Składają się z jednej jednostki zewnętrznej, do której można podłączyć kilka urządzeń pracujących wewnątrz. Dzięki temu klimatyzacja może zostać zamontowana w kilku pomieszczeniach bez konieczności zakupu osobnych systemów. Najczęściej klimatyzatory Multi-split montuje się w dużych domach jednorodzinnych, pomieszczeniach biurowych, lokalach usługowych i handlowych lub budynkach użyteczności publicznej.

Ile kosztuje klimatyzacja do domu?

Całkowity koszt klimatyzacji zależy od modelu wybranego urządzenia, ceny jego montażu oraz średniego zużycia energii elektrycznej. Dzięki współpracy z marką AUX, możemy zaoferować konkurencyjne ceny klimatyzatorów, rozpoczynające się już od 2400 zł. Koszt urządzeń różni się w zależności od ich mocy, zastosowanych części, czy ilości funkcji dodatkowych. Cena montażu systemu to wydatek około 2000 zł.

Ilość zużywanej przez urządzenie energii elektrycznej zwykle określona jest w instrukcji urządzenia i zależy od mocy chłodniczej i zastosowanych trybów pracy. Według ekspertów, koszt 4-godzinnej pracy klimatyzatorów na pełnej mocy rozpoczyna się od 120 zł. Warto jednak podkreślić, że zazwyczaj klimatyzacja pracuje na pełnych obrotach tylko w szczególnych sytuacjach, zatem zużycie energii zwykle jest znacznie niższe. Ponadto nowoczesne urządzenia wyposażone zostają w funkcję oszczędzania energii, co gwarantuje niższe ceny pracy systemu.

Profesjonalne doradztwo i montaż klimatyzatorów

Specjalizujemy się w profesjonalnym doborze urządzeń do wymagań naszych klientów i możliwości montażowych budynków. Od wielu lat współpracujemy z topowymi producentami systemów klimatyzacji, zapewniając Państwu dostęp do nowoczesnej technologii i różnorodnych produktów. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania dotyczące wyboru sprzętu, jego właściwości i sposobów montażu w wybranym miejscu.

Nasi instalatorzy posługują się wymaganymi prawnie certyfikatami, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że montaż urządzeń zostanie przeprowadzony na najwyższym poziomie, z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Specjaliści pomogą w wybraniu miejsca montażu i zamontują jednostki w sposób zapewniający ich sprawną i wydajną pracę.

Poza doradztwem i usługą montażu, zapewniamy pełne wsparcie podczas użytkowania systemu i wystąpienia ewentualnej awarii. Dzięki stałej współpracy z producentami urządzeń mamy dostęp do części zamiennych, dzięki czemu możemy wykonać serwis klimatyzacji niemalże od ręki. Ponadto zajmujemy się także przeprowadzaniem okresowych przeglądów urządzeń, co wpływa na ich długą żywotność.

Pracujemy 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 21:00. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i wykonamy dla Państwa projekt inwestycji wraz z wyceną. Podczas przygotowywania projektu skupimy się zarówno na Państwa potrzebach, jak i na możliwościach montażowych w wyznaczonym przez Państwa pomieszczeniu. Zachęcamy do kontaktu i do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl